Da je Las Vegas meka igralništva, verjetno ni potrebno posebej poudarjati. Že v preteklih dnevih smo malo poskušali srečo. Praktično se je nemogoče upreti igranju, saj so igralni avtomati povsod, celo na primer na bencinski črpalki, da hotela v katerem se nahajamo niti ne omenjamo.

Ker neradi v kazinojih zapravljamo svoj denar (ali vsaj velike količine našega denarja), se je guru akcijskih ponudb, Gregor Treska, odločil, da bo obiskal vse kazinoje v mestu, kjer je ob prvem obisku kazino igralcu podari nekaj malega kredita. Žal se za večino kazinojev izkaže, da lahko brezplačen kredit porabiš le na avtomatih, kjer je možnost zadetka približno taka, kot da bi pevka Šerbi zmagala na svetovnem prvenstvu v teku na 100 m. Kljub temu to našega guruja ni ustavilo, in je tako zbral že 12 promocjskih kartic in številka še vedno raste!

Tretji dan smo izkoristili tudi za obisk Stratosphere-a. To je stolpnica, kjer se nahaja najvišje ležeči bar v mestu. No, vsaj tako se promovirajo. Vstopnica do iztrelitve v bar stane 14$ po osebi in resnično se splača, saj je razgled na mesto res krasen. Na vrhu smo si nekateri privoščili še kavo, ki pa je imela okus podoben kanalizacijski odpadni vodi.

Tako je minil še en dan v Vegasu. Čaka nas še jutrinšnji dan, potem pa se bomo v soboto zvečer odpravili na vzhodno obalo, in sicer v Washigton DC.